Bookmark and Share
* Çamasir Makinasi
* Buzdolabi
* Firin
* Bulasik Makinasi
* Sofben
* Besikler
* Kanepe Çekyat
* Sandalye
* Yemek Masasi
* Oturma Grubu
* Tekli Koltuk
* Çalisma Masasi
* Bilgisayar Masasi
* Çamasir Askiligi
* Ranza
* Komple Ev Esyasi
* Cep Telefonu
* Bilgisayar Parçasi
* Bilgisayarlar
* Laptoplar - Notebooklar
* Televizyon
* Müzik Sistemi
* Ev Dekorasyon
* Genç Odalari
* Elektronik Alet
* Diger Ilanlar
* Masa
* Perde
Ev Arayanlar Ev Arkadaşı Arayanlar 2.El Eşya Satanlar 2.El Eşya Arayanlar Part-Time İş Arayanlar Part-Time İşçi Arayanlar
  
Site Kuralları | İletişim Hemen İlanınızı Verin !
Sponsor BaglantilarKullanim Sartlari
(!) Bu sayfa sitenin genel kullanimi ile alâkali sartlari ve yasal yükümlükleri içerir. Siteyi kullanmadan önce asagida yazili olan tüm sartlari dikkatle okumanizi rica ederiz. Eger bu sayfada belirtilmis sartlari onaylamiyorsaniz siteyi kullanmayiniz. kayseriogrenci.com asagida belirtilen bu sartlari diledigi zaman degistirme hakkina sahiptir.

Kullanim Sartlari
1- kayseriogrenci.com, kalacak bir eve ihtiyaci olan, ev arayan veya evine ev arkadasi almak isteyen ziyaretçilerin ilan birakabilmeleri/bakabilmeleri için olusturulmus bir sitedir, ancak kesinlikle bir bulusturma (dating) sitesi degildir. kayseriogrenci.com baska bir amaç dogrultusunda ilan birakmak için kullanilamaz.
2- kayseriogrenci.com'e "ticâri amaçli" ilan birakilamaz. Dolayisiyla, emlak ofisleri (emlakçilar), yurt ve pansiyon benzeri isletmeler ve "ev kurup pazarlayanlar" (bu isi meslek haline getirenler) kayseriogrenci.com'de ilan yayinlayamaz. Bu kuralin ihlali halinde ilanlar yayinlanmaz, devami-israri halinde ise yasal süreç baslatilir.
3- kayseriogrenci.com'de bayan dost ariyorum veya ev islerinde yardimci olacak bayan ariyorum gibi ilanlar "saçma" ilanlar olarak nitelendirilir ve yayinlanmasina izin verilmez.
4- kayseriogrenci.com'e birakilan ilanlarin içerdigi bilgilerin dogrulugu, degismezligi ve yasal yükümlükleri ilani birakan kisilere aittir. Kullanicilar tarafindan birakilmis bu ilanlar araciligi ile yasanmis olan dolandiricilik ve benzeri menfî olaylardan kayseriogrenci.com sorumlu degildir.
5- kayseriogrenci.com'de insanlarin kisilik haklarina zarar veren veya insanlari rencide eden ilanlar yayinlanamaz, bu tarz eylemlerde bulunularak insanlara hakâret edilemez, saldiri yapilamaz. Ayrica, hiçbir sekilde insanlara fikir yapilari, dis görüsünleri, cinsel tercihleri, mensup olduklari zümre ve sâir sebeplerden dolayi çesitli etiketlemelerde veya söylemlerde bulunulamaz, asagilama mahiyetinde kinâye ile bile çesitli söz sarfiyâti yapilamaz.
6- kayseriogrenci.com'de aranan kisinin cisiyeti kesin olarak belirtilmis ayrica "bayanim bayan ev arkadasi ariyorum" gibi yine kesinlik ifade eden ilanlara karsi cinsten kendisi adina cevap yazmak rahatsizlik unsuru olarak görüldügü için bu yasaktir.
7- kayseriogrenci.com'e bir önceki ilanin yayin süresi dolmadan tekrar yeni bir ilan birakilamaz, bu kuralin ihlali halinde ilan sahibi servis kullanimindan men edilir.
8- kayseriogrenci.com kullanicilarinin kisisel verileri üçüncü kisilere hiçbir sekilde verilmez, ancak yasal açidan zorunlu olunmasi halinde ilgili kisi ve/veya kurumlarla paylasilabilir.
9- kayseriogrenci.com reklam ve benzeri içerikleri vâsitasi ile baska sitelere baglantilar içerebilir. kayseriogrenci.com bu sitelerin içeriginden sorumlu degildir.
10-kayseriogrenc.com'da verilen ilanlarda telefon ve mail adresiniz bütün kisilere görünür durumdadir. Eger bundan rahatsiz olacak kullanicilar varsa bu bilgilerini yazmayabilirler. Eger yazmis olup baska birisi tarafindan rahatsiz edilmeniz durumunda kayseriogrenci.com sorumlu degildir.
11- Eger sahsiniza ait sahte ilan girisi yapilmis ise bundan kayseriogrenci.com sorumlu degildir. Yetkili merciler tarafindan arastirma yapilarak sahte ilan veren sahsa ulasma yolunda gerekli yardimlar kayseriogrenci.com tarafindan verilebilir. (LOG arasirmasi)
12- kayseriogrenci.com' verdiginiz ilanlarin kaldirilma isteginde bulunmak için info@kayseriogrenci.com adresine mail atmaniz gerekmekedir. Ilanlar en fazla 3 ay içerisinde kaldirilacaktir.
13-kayseriogrenci.com'de bulunan hizmetleri kullanmaya devam eden tüm ziyaretçilerin bu sayfada belirtilen kurallari kabul ettigi varsayilir.
13-kayseriogrenci.com bu kurallari gerek gördügü vakit degistirme hakkina sahiptir.

info@kayseriogrenci.com
Ev Arkadaşı, Ev Arkadaşı Arayanlar, Oda Arkadaşı
Hemen İlanınızı Verin ! | Ev Arayanlar | Ev Arkadaşı Arayanlar | İkinci El Eşya Satanlar | İkinci El Eşya Arayanlar | Site Kuralları & İletişim
İkinci el Çamasir Makinasi
İkinci el Buzdolabi
İkinci el Firin
İkinci el Bulasik Makinasi
İkinci el Sofben
İkinci el Besikler
İkinci el Kanepe Çekyat
İkinci el Sandalye
İkinci el Yemek Masasi
İkinci el Oturma Grubu
İkinci el Tekli Koltuk
İkinci el Çalisma Masasi
İkinci el Bilgisayar Masasi
İkinci el Çamasir Askiligi
İkinci el Ranza
İkinci el Komple Ev Esyasi
İkinci el Cep Telefonu
İkinci el Bilgisayar Parçasi
İkinci el Bilgisayarlar
İkinci el Laptoplar - Notebooklar
İkinci el Televizyon
İkinci el Müzik Sistemi
İkinci el Ev Dekorasyon
İkinci el Genç Odalari
İkinci el Elektronik Alet
İkinci el Diger Ilanlar
İkinci el Masa
İkinci el Perde
Copyright 2009 Tüm Hakları Saklıdır.    kayseri oto cam    online bilet

kayseriogrenci.com'da bulunan ilan sahiplerinin oluşturmuş olduğu tüm içerikleri ve bilgiler eksiksiz veya doğru oluşu, aynı zamanda yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler ilanı veren kişiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı oluşundan kayseriogrenci.com sorumlu tutulamaz.